Новини EPT: Main Event залишився без українців, Орпаз виграв хайроллер за 50 000€

Том Орпаз виграв50 000€ Super High Roller Second Chance

EPT Barcelona 2023 виходить на свою фінішну пряму. В Головній події етапу закінчився Day 4, після чого в турнірі залишилось лише 32 гравці. І серед них не залишилось жодного представника України. Найкращій результат серед наших показав Олег Васильченко, який вибув з турніру на 81-м місці з призовою виплатою 20 550€.

Серед тих, кто ще продовжує змагатися за титул чемпіона та головний приз у 1 488 000€, найбільшим стеком перед стартом Day 5 володіє француз Саймон Віцяк. У нього 4 515 000 фішок або 112 ВБ. Серед відомих імен у грі також залишаються амбассадор Pokerstars Андре Аккарі та переможець EPT London 2013 Робін Ілітало (Швеція).

Щодо інших подій у Барселоні варто відзначити перемогу гравця із Ізраїлям Тома Орпаза у хараоллер турнірі - 50 000€ Super High Roller Second Chance. Орпасу знадобилося звільнити додаткове місце у своїй валізі для грошей після того, як він переміг у хедз-апі японця Цугунарі Тома і забрав головний приз у розмірі 442 440€.

Ну а для фанатів футболу відмітимо 6-е місце (65 000€) зіркового іспанського захисника Жерарда Піке. Він є давнім поціновувачем покеру і часто змагається в міжнародних турнірах, особливо якщо вони проходять у в його рідному місті.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (1)
Україна Begu_Idu Заблокований
Заблокований

Про Робіна давно нічого не чув....Удачі йому!

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.