Новини PGT Championship: п'яний фіш приставав до актриси та розлютив глядачів трансляції

Фріролл на PGT Championship

Неприємна ситуація трапилась у останньому турнірі PGT Championship. Змагання з призовим фондом в 1 000 000$ проходило у форматі фріроллу і за задумом мало зібрати найкращих гравців першого фестивалю PokerGo Tour, що відбувся у Лас-Вегасі. Але виявилось, що організатори змагань вирішили запросити у турнір не лише топів лідерборда, а й випадкових передплатників PokerGo та інфлюєнсерів. Це одразу не сподобалося Алексу Фоксену:

«Мені здавалося, цей фрірол — це нагорода для найкращих гравців серії, а в результаті вийшла якась клоунада із цими гостями. Навіщо у такому турнірі випадкові люди? Є багато глядачів, які бажають насолодитися покером найвищого рівня. Залишить погоню за кліками та переглядами стриму Hustler».

Одним із таких запрошених гравців, став Джефф Леннон, аматоря кий виграв свою перепустку у фріролл в акції Dream Seat. Але поводився він за столом не найкращим чином. Він напився, багато лаявся і чіплявся до єдиної дівчини в турнірі, актриси Арден Чо:

— А ти звідки, твій хлопець у покер грає?
— У мене немає хлопця, і з покеристом я не зустрічалася б.
— Лесбіянка, чи що? Така красуня і без хлопця, як так?

Але всі зітхнули з полегшенням, коли Леннон вилетів на 22 місці і навіть не потрапив до ITM, а ось Чо потрапила та стала однією з 6 гравців, які пройшли у Day 2. Поточним чіп-лідером фріроллу є Даніель Смількович.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.