Новини WCOOP: українець Ігор «Hulaaaa» став переможцем одного з Мейнів з PLO, Леонард очолив лідерборд

WCOOP 2023

WCOOP все ближче до свого закінчення. Сьогодні будуть зіграні останні фінали з NLHE, а учора завершились усі три Мейни з PLO. Переможцем одного з них став і гравець з України.

Ігор «Hulaaaa» став ще одним українським чемпіоном WCOOP вигравши турнір 1 050$ PLO Main Event. Перемога принесла Ігорові 111 600$ призових.

Іншими чемпіонами минулого дня стали гравець з Румунії «Gabriel1244», який посів перше місце у 109$ PLO Main (24 200$) та данець «Imbajimbaa», який став чемпіоном головної події у дисципліні PLO - 10 300$ PLO World Championship. Його призові становили 233 500$.

У той же час у мейнах з NLHE дограли до стадії фінальних столів. У турнірі за 10 000$ лідирує британець Іван "ILS007" Стокс, також у грі Ніклас Астедт, Кайхан Мокри і 🇦🇹 Маріо Мосбек, Фінали дограють вже сьогодні у вечорі, а подивитися трансляції можна буде на офіціних каналах на YouTube.

Ще однією новиною вчорашнього дня став неочікуваний вихід Патріка Леонарда на першу позицію загального лідерборду серії. Леонарду вдалось обійти перед самим фінішом Бенні Глейзера. Наразі на рахунку Патріка в лідерборді 1 970 очок, у той час як у Бенні, що йде на другому місці, 1 935 очок.  Нагадаємо що переможець лідерборду отримає не лише звання найкращого гравця серії, а й бонусні 25 000$ призових. Тож гравцям є за шо поборотись.