Новини WPT: Джо Хашем «змусив» покерного стрімера стрибнути у холодний басейн, скинувши КК на баблі

На WPT World Championship Джо Хашем скинув кишенькових КК на баблі, через що покерному стрімеру довелося стрибати у басейн

​У відомому казино Wynn Las Vegas завершився Day 2 одного з найбільших турнірів в історії – WPT World Championship з гарантією 40 000 000$. Після всіх стартових днів подія з бай-іном 10 400$ зібрала 3 835 входів, та лише 480 учасників пережили бабл та розпочнуть гру у Day 3 в призах.

Одним з найяскравіших моментів другого дня став фолд чемпіона WSOP Main Event 2005 Джо Хашема. Незадовго до баблу Хашем знайшов сили скинути кишенькових королів на префлопі та врятуватися від вильоту з турніру.

Під час ключової роздачі Джо Хашем 3-бетнув з К♣️К♥️ американця Бена Б'янко, який відкрив А♠️А♣️ з ранньої. Після розіграшу традиційної «драми» та роздумів Бен зіграв 4-бет пуш. Бажання потрапити до ITM виявилося сильнішим за бажання подвоїтися – Хашем таки скинув королів.

Разом з іншими гравцями за цією роздачею у прямому етері WPT спостерігав популярний покерний стрімер Райан «Beriuzy» Чамас. Поки Хашем роздумував над фолдом він заявив, що стрибне у басейн прямо в одязі, якщо королі відправляться в пас. Обіцянку довелося виконувати – Брайан стрибнув у басейн із холодною водою на території Wynn.

Фолд Джо Хашема гарантував йому та ще 479 гравцям після баблу мінімальні призові у розмірі 18 700$. Щодо першого місця – чемпіон поповнить рахунок на 5 678 000$.

Учасники WPT World Championship повернуться до гри у Day 3 завтра, 18-го грудня.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі (1)
Україна Yellow-Blue Експерт
Експерт

Я ще ніколи не викидував КК на баблі... але вважаю що теж зміг би зробити фолд, заради 18,7к$ 

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.