Новини WSOP Online: Олійник очолює європейський лідерборд, Шаолінь виграв браслет

WSOP Online 2023

На GGPoker триває одна з найгарячіших серій осені - WSOP Online. Змагання наблизились до свого екватору, тож час підвести певні підсумки. 

І головним серед них є лідерство українського покеріста Юрія "pumbiko_O" Олійника в лідерборде "Europe". Цей лідерборд є одним з чотирьох континентальних заліків, на які поділені усі гравці серії. Переможці ціх лідербордів отримають пакет для участі в WSOP Paradise, який пройде цього року на Багамах. 

Вартість такого пакету складає 35 000$, куди входить бай-ін в 25 000$ GGMillion$ офлайн та 10 000$ на переліт та проживання.

Багато в чому лідерство Олійника  зумовлене його перемогою у турнірі $210 Mystery Millions, а також кількома фінішами у призовій зоні в інших івентах.

поточне положення лідербордів WSOP Online 2023

Серед інших подій останніх днів варто відзначити перемогу Шаолінь Вана (Китай) у турнірі 800$ Ultra Deepstack. "Монах Шаоліня" (а можливо і не монах) переграв у хедз-апі досвідченого регуляра та власника браслету WSOP Europe Алессандро Пік'єррі (Італія). Цей результат приніс 153 200$ призових, що є найкращім показником у кар'єрі китайського гравця, який, за даними PokerCraft, до цього моменту оформив за кар'єру лише $67 000.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.