Огляд Мейн Івентів Boom-Boom на PokerMatch

Огляд Мейн Івентів Boom-Boom

​Зміст

У неділю на ПокерМатч відбулися три Головних Події масштабної серії Boom-Boom. Учасники серії могли зіграти відразу в трьох Мейнах за 2 200 гривень за трьома популярними дисциплінами: Холдем, PLO і OFC. Давайте поговоримо про них більш детально.

Мейн Івент Boom-Boom з OFC

Почнемо з Мейну, який очікувано виявився найменш популярним серед гравців. Все-таки, китайський ананас ще не готовий збирати стільки реєстрацій, як Холдем, але дисципліна потихеньку набирає популярність.

О 17:00 стартував Мейн Івент по OFC і за весь час реєстрації подія зібрала 177 учасників. Учасники хедз-апу отримали практично однакові виплати: переможець забрав 49 394 гривень, а раннер-ап - 48 948 гривень.

Але не забуваємо, що в цьому турнірі давали нагороди за вибивання. "Adre8686" вибив з гри дев'ять чоловік, за що отримав додаткову виплату 47 238 гривень. "D44mm1t" зібрав скальпи з п'яти суперників і отримав 7 062 гривень.

Відзначимо непогані результати стрімерів ПокерМатч: solyanik (15-е місце і 2 787₴) і "dieselok" (6-е місце і 12 934₴).

Мейн Івент Бум Бум

Мейн Івент з PLO

Головна подія Boom-Boom по PLO зібрала 162 входів і призовий фонд 400 000 гривен. 20 людей опинилися в призовий зоні і отримали свої виплати.

Переможцем став гравець з ніком "kazel", який отримав за 1-е місце 52 717 гривень і 32 539 гривень в якості баунті. Цікаво, що за фінальний стіл потрапили два гравці, які за весь турнір не змогли вибити жодного гравця. Вони посіли п'яте і дев'яте місце і отримали свої виплати без баунті.

Головним героєм цього турніру можна назвати не переможця, а гравця "nnimdaa", який завершив гру на третьому місці. Ні, не через те, що він зайняв третє місце, а через те, що в турнір покерист потрапив безкоштовно.

"Nnimdaa" виграв квиток в Мейні по PLO в одному з розіграшів телеграм-каналу "Директор покеру" Руслана Бангерт. Таким чином, щасливчик "nnimdaa" зіграв в турнірі безкоштовно і виграв 27 000 гривен. Відмінний результат з огляду на те, що в цей івент він не вклав жодної копійки!

Мейн Івент Бум Бум

Мейн Івент з Холдему

Головна подія Boom-Boom по Холдему справедливо виявилася найпопулярнішою серед учасників. Ще б пак, адже в призовому фонді турніру розігрувалися півтора мільйона гривень!

Мейн зібрав 710 входів і кожен з гравців бажав виграти шестизначні призові за потрапляння в хедз-ап. Це вдалося зробити лише двом фіналістам: "spielerkind" і "slavik1971".

Минуло 13 годин з моменту початку турніру і втомлені фіналісти пішли в олл-ін. "Slavik1971" показав на шоудауні карманку дам, а його суперник показав карманку королів.

Але на рівері з'явилася третя переможна дама для "slavik1971", який отримав за перше місце в загальній кількості 272 000 гривен призових. Також цей гравець став кращим нокаутером серії, так як вибив цілих 14 чоловік.

Відзначимо успішний виступ Переапанного пса. Псові не вистачило трохи собачого везіння щоб дійти до фінального столу і його результатом стало 11-е місце. За свій виступ Переапанний пес отримав 6 715 гривень призових і 15 062 гривні в якості баунті нагород.

Мейн Івент Бум Бум

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.