Оле Шеміон переміг в WPT High Roller на PartyPoker

Оле Шеміон

Австрійський покерист родом з Німеччини Оле Шеміон зробив досить великих заметів в дорогих турнірах WPT World Online Championships на PartyPoker.

Кілька днів тому, в рамках даної серії, він став чемпіоном турнріра хайролерів за 10 300$ при гарантії в 500 000$ і заробив за перемогу 158 100$.

Ранер-апом івенту з виплатою в розмірі 109 650$ виявився покерист з США Девід Пітерс. У топ-3 даного івенту також потрапив білоруський хайролер Микита Бодяковський, який отримав 72 420$.

 

Читати також: Оле Шеміон став ранер-апом турніру хайролерів на WCOOP 2020

Турнір WPT High Roller зібрав за своїми столами 51 гравця, які допомогли злегка перевищити гарантію на 10 000$, а до призової зони потрапило 9 покеристів.

На четвертому місці зупинився найуспішніший покерист Великобританії Стівен Чідвік з виплатою 46 410$. Його колега з Австралії Кале Бернс заробив 26 260$ за шосте місце.

Покерист-хайролер з США Айзек Хекстон на восьмому місці отримав мінімальну виплату в розмірі 20 910$. Останнім мінімальні призові заробив канадський гравець Паскаль Лефрансуа.

Близько до призової зоні підійшов російський покерист Артур Мартиросян, однак він не зумів потрапити до фінального столу і зупинився на 11-му місці.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.