Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Оле "wizowizo" Шеміон переміг в дорогому нокаут-турнірі Blowout Series


Австрійський гравець Оле "wizowizo" Шеміон в останні місяці активно заносить великі призові в дорогих турнірах топових покер-румів.

Цієї ночі йому вдалося перемогти в нокаут-турнірі Blowout Series 82-H на PokerStars з бай-іном 2 100$ і гарантією 350 000$.

Івент зібрав за своїми столами 281 вхід, що дало можливість сформувати призовий фонд в розмірі 562 000$. За свою перемогу Шеміон заробив 46 910$ і ще 67 900$ він отримав за вибивання суперників.

Ранер-апом турніру став гравець з Хорватії під ніком "zufo16" з аналогічними призовими, проте з набагато меншими баунті в 18 620$.

За фінальний стіл цього івенту потрапило чимало росіян, наприклад покерист з Росії "CrazyLissy" на третьому місці отримав виплату в 30 100$ + скромні баунті у 2 250$. За ним на четвертому місці зупинився його земляк Максим "MAMOHT_T" Мамонов з призовими 22 550$ і ще 11 500$ у якості баунті.

До фінального столу пройшов також відомий хайролер з Росії Артур "mararthur1" Мартиросян, однак він зайняв лише восьме місце і заробив 7 100$ + баунті 5 430$.

Десяте місце з призовими 9 240$ (зокрема баунті 4 370$) зайняв ще один відомий російський покерист Артем "veea" Веженков. Поруч з ним 11-е місце зайняв росіянин "Aleks Better", він отримав 4 870$ + баунті 8 560$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.