Олександра Ботез одноосібно розриває зірок покеру на Mystery Cash Challenge

Олександра Ботез: головна зірка Mystery Cash Challenge на PokerStars

На YouTube-каналі PokerStars вийшло вже три епізоди нового шоу Mystery Cash Challenge і головною зіркою всіх трьох серій стала Олександра Ботез. Вона виграла всі таємничі призи у перших трьох раундаух цього шоу.

Що таке Mystery Cash Challenge
Що таке Mystery Cash Challenge

Кожен епізод Mystery Cash Challenge складається із десяти роздач. Перші дев'ять рук являють собою кеш-гру по 25/50 євро, які грають з пот-лімітом на префлопі і без ліміту на постфлопі. Особливість у тому, що за кожну виграну роздачу гравець отримує жетон. Жетон необхідний для кваліфікації в останню десяту руку, яка представляє собою роздачу де всі гравці платять по 100 євро та автоматично потрапляють на флоп. Переможець роздачі отримує Mystery-приз та додатковий коверт з Challenge.

Так Ботез отримала нагороду у розмірі 500 євро після перемоги у першому раунді та квиток на EPT Main Event на суму 5 300 євро у другому раунді. А також кеш-виплату 1 000 євро у третьому епізоді.

Однак для глядачів найцікавіше це саме Challenge. Так першим челленджем який витягла Ботез стала можливість обізмолвити будь якого з своїх опонентів на цілий раунд. Тобто якщо гравець промовив би бодай слово, то він мусив би заплатити кожному за столом по 100 євро. Але Паркер Телбот, який і став жертвою цього челленджа, зумів протриматися і не вимовити жодного слова.

Друге випробування, яке виграла Ботез, вже стосувалося безпосередньо її саму. Якби вона змогла виграти чотири з дев'яти кваліфікаційних роздач, вона отримала би додатковий конверт з нагородою. Але виконати цю умову їй так і не вдалось.


Щодо самої гри, то й тут головним персонажем залишалася Олександра. Так наприклад у другому епізоді у роздачі бомб-пот усі скинулися по 100€ і потрапили на флоп A♠️5♣️J♥️. Цікаво, що туза не знайшлося ні в кого з 6 гравців. Нестримна Ботез спробувала забрати банк із 9♠️T♣️ і отримала колл тільки від Марії Хо з K♥️J♠️. Потім, по виходу 8♣️ і 9♣️, Ботез поставила ще два барелі з овербетом на рівері. Марія помучилась і сфолдила, Ботез показала карти. 

Хто покликав сюди цю божевільну?, - захоплено вигукнув Сем Графтон 😱​

У третьому раунді бомб-пот знову залишився Ботез: з JTo на флопі вона потрапила до OESD, а вже на торні зібрала натс. У конвертах на неї чекала ще 1 000€ і бонус: можливість у наступних 9 роздачах поміняти одну з кишенькових карток на префлопі.

«Вона й так уже Чудо-жінка, а тепер ще й лазерами із очей стріляти почне», — розвів Тонка руками. 

А Графтон просто запропонував Олександрі забрати свій стек одразу, без бою.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.