Альона "Aloha aloha" Мироненко стала амбасадором PokerMatch

Альона "Aloha aloha" Мироненко

Останнім часом в топовом українському покер-румі PokerMatch відбуваються невеликі «кадрові зміни» серед стримерів і амбасадорів.

На початку квітня команда покер-руму завершила свою співпрацю з медіа-амбасадором ПокерМатч Олексієм Дурнєвим. Майже в той же час стрімерша Світлана "Svetarik" Дрига покинула команду стримерів PokerMatch і перейшла до Natural8.

На цьому сюрпризи від команди найкращого покер-руму України не закінчилися. Українська покеристка Альона "Aloha aloha" Мироненко, яка донедавна була лише стримером PokerMatch, стала офіційним амбасадором покер-руму.

Читати також: Травневі оновлення ігрового клієнта на PokerMatch

Уже майже рік Альона співпрацює з командою ПокерМатч як стримерка. Її досягнення не залишилися непоміченими представниками покер-руму і вже під час останнього її ефіру вона отримала пропозицію приєднатися до команди амбасадорів PokerMatch.

Не складно здогадатися якою була відповідь "Aloha aloha" на цю пропозицію. Свого часу відома українська покеристка Ольга Єрмольчева отримала пропозицію приєднатися до команди ПокерМатч схожим чином (під час стріму).

Тепер перед Оленою відкривається більше можливостей просувати і розвивати покер в Україні. Команда покер-руму вже офіційно привітала покеристку з її новим «призначенням».

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.