Omaha-6 Race: полювання за призовими та фрібетами на Pokerbet

Omaha-6 Race: змагання у лідербордах та додаткові фрібети для гравців у новій акції на Pokerbet

​Акції для шанувальників Омахи з'являються не так вже й часто. Тому зверніть увагу на нове промо Omaha-6 Race на Pokerbet – у літньому лідерборді для кеш-гравців будуть розіграні не тільки призові, а й фрібети!

Перегони у новій акції проходитимуть з 17 по 30 червня. Щоб взяти участь, необхідно грати за кеш-столами 6-карткової Омахи на лімітах від 2,5/5 та заробляти очки у щотижневий лідерборд.

Очки будуть зараховуватися у всіх роздачах, де гравець дійшов як мінімум до флопу. При цьому у роздачі повинні брати участь від 3-х та більше гравців. Чим вище ліміт – тим більше очок ви отримаєте до лідерборду (від 1 до 20 балів).

Всього буде проведено 2 щотижневих лідерборди:

  • З 17 червня (00:00) по 23 червня (23:59);​
  • З 24 червня (00:00) по 30 червня (23:59).

Призовий фонд у кожному з лідербордів розділять учасники, які наберуть 500 та більше очок. Важливий момент – перед початком гри обов'язково потрібно вибрати промо Omaha-6 Race у розділі «Акції» в лобі покер-руму та натиснути «Взяти участь».

Подарункові фрібети​

Також під час перегонів топ-50 гравців за підсумками кожного з лідербордів отримають фрібети для ставок на спорт. Фрібети буде зараховано протягом 72 годин по завершенні залікового періоду.

Бажаємо вдалих перегонів!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.