Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Онлайн-гемблінг в США не зміг задовольнити попит любителів живої гри

Онлайн-гемблінг в США

З тих пір, як в США на карантин закрилися всі гральні заклади, онлайн-покер почав стрімко набирати обертів в тих штатах, де подібна діяльність не заборонена законом. Серед популярних запитів в Google стосовно гемблінгу, переважає блекджек, рулетка, а також покер.

Завдяки зростанню популярності онлайн-покеру в США, доходи The Stars Group (зокрема в пулах PokerStars PA і PokerStars NJ) зросли майже на третину.

Проте, не дивлячись на те, що популярність онлайн-покеру помітно зросла, доходи покер-румів все одно не можна порівняти з тими, які приносять гральні заклади.

Читати також: Британський гемблінговий регулятор оштрафував двох операторів за неправомірні дії

Казино збирали тисячі людей за гральними столами як серед місцевих жителів, так і серед туристів. Ситуацію в онлайн-покері посилив інцидент "Чорної П'ятниці", через який безліч гравців зі Сполучених Штатів віддали перевагу живій грі.

Аналітик Playpennsylvania Валері Крос сказала, що популярність онлайн-покеру не сильно впаде навіть після відкриття всіх гральних закладів.

Як аргумент вона назвала "мобільність" онлайн-сегменту. Все ж, задовольнити попит, який є на живий гемблінг навряд чи вдасться, оскільки дуже складно передати в онлайні всі ті емоції, які ви відчуваєте при живій грі.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.