Організатори WSOP планують розіграти місце в МЕ на 30 років

WSOP 2023

Бай-ін у Мейн Івент WSOP 2023 становить 10 300$. Звичайно, таку суму грошей складно заплатити пересічному покеристу. А що, якщо в розіграші можна було б виграти 30 років безкоштовних входів в Мейн? Мабуть, це була б мрія багатьох спортсменів.

Що ж, організатори Світової покерної серії почули про мрії та проведуть розіграш, але за однієї умови. Покерний менеджер Кевін Метерс написав у Твіттері, що за рекордну явку на Мейні учасників очікує подарунок.

Головній Події цього року потрібно набрати більше реєстрацій, ніж в ME WSOP 2006. 17 років назад ця подія зібрала 8 773 входів, тепер потрібно перевершити цю цифру.

Як проходитиме розіграш

У випадку, якщо явка буде рекордною – кожному учаснику Головної Події присвоять порядковий номер для лотереї. Далі випадковим чином визначать єдиного переможця, який отримає 30 років безкоштовної участі у МЕ WSOP.

А на гроші обміняти можна?
А на гроші обміняти можна?

Зразу відповідаємо – ні. Приз обміняти на гроші або передати іншому гравцю не можна.

А тепер питання до читачів. Щоб ви обрали: 30 років безкоштовної участі в Мейн Івенті або 300 000$ готівкою? Іншими словами, що краще: отримати 30 шансів вигравати декілька мільйонів доларів кожне літо або відразу отримати 300 тисяч готівкою?)

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі (2)
Україна Vetal Легенда
Легенда

300к

1 відповідь
Україна Everlest Еліта
Еліта

однозначно 30 років кайфу!!!

Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.