Паркер "Tonkaaaa" Талбот – переможець WPT Big Game

Паркер Талбот 2020

Паркер "Tonkaaaa" Талбот – популярний покерний стрімер. Три роки тому Талбот підписав контракт з 888poker, що зробило його ще більш відомим.

Зараз Паркер стрімить самостійно і не відноситься до покер-руму 888poker. У липні Паркер відсвяткував свій бест кеш: 1-е місце в турнірі Stadium Series на Старзах і виграш 261 000$.

Від PokerStars Талбот перемістився на PartyPoker, де зараз проходить серія WPT. Тут його теж чекав успіх, адже всього через тиждень після найбільшого виграшу, він став переможцем ще одного престижного турніру.

Перемога в WPT Big Game

Раз в тиждень на PartyPoker проходить фінал турніру Big Game з гарантією 1 000 000$. Паркер Талбот вирішив взяти участь в цьому івенті і не прогадав. Йому вдалося посісти перше місце в цьому івенті і одержати 200 000$ призових.

В призи також потрапили двоє росіян і один українець. Російські покеристи В'ячеслав Булдигін і Олександр Трофимов покинули турнір на 30-му і 25-му місцях відповідно і отримали по 10 000$ призових.

Читати також: Ніклас "Lena900" Астедт переміг в дорогому івенті Stadium Series

Українцеві Андрію Новаку вдалося дійти до фінального столу, але його він покинув одним з перших. Результатом Андрія стало сьоме місце і 32 500$ призових.

Відзначимо також Павела Плешува з Молдови, який посів дев'яте місце (20 800$) і Дмитра Урбановича (14-е місце і 14 800$).

У фінальному хедз-апі Паркер Талбот зійшовся з бразильцем Вільямом Арудою. Паркер довів справу до переможного кінця і став чемпіоном турніру. За перше місце Талбот отримав 200 000$, що на 60 000$ менше його бест кешу в кар'єрі.

Результати турніру WPT Big Game за 3 серпня

WPT Big Game

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.