PartyPoker до 2023 року збирається повністю піти з сірих ринків


Останнім часом топові покер-руми все більше намагаються легалізувати свою діяльність на різних ринках.

Для того, щоб "очистити" свою репутацію, їм доводиться відмовлятися від роботи в різних країнах, де ринок онлайн-гемблінгу не регулюється законодавчо.

Один з таких покер-румів PartyPoker теж вирішив зробити подібний хід. Минулого місяця представники GVC Holdings заявили, що до 2023 року планують повністю вивести ПатіПокер з сірих ринків.

Читати також: PokerStars пішли з ринку Китаю, Тайваню і Макао починаючи з 1 вересня

Це означає, що покер-рум дуже скоро повністю припинить свою роботу в країнах, де немає відповідних законів. Комунікаційний менеджер ПатіПокер Колетт Стюарт зробила заяву з цього приводу:

«У майбутньому GVC, наш бренд буде охоче працювати лише на регульованих, повністю ліцензованих ринках. До середини грудня ми більше не будемо пропонувати наші послуги на нерегульованих ринках покеру після рішення керівництва» – заявила Стюарт.

Таке рішення керівництво ПатіПокер ухвалило у зв'язку з тим, що в США, де онлайн-покер найбільш популярний, все більше штатів легалізують діяльність покер-румів. Таким чином, GVC Holdings хоче підняти свій рейтинг і репутацію в особі американських гемблінгових регуляторів.

Гравців з Польщі, Норвегії та Чорногорії вже проінформували про те, що незабаром ПатіПокер припинить свою діяльність в цих країнах. Загалом, покер-рум планує піти з ринку 20-ти країн.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.