PartyPoker High Roller Club: Алекс Фоксен обіграв Мартиросяна і оформив дві перемоги за день

Алекс Фоксен 2020

До завершення High Roller Club на PartyPoker залишилося менше двох тижнів. По завершенню серії кращі 20 гравців спеціального лідерборду отримають нагороди. Ще рано робити висновки, але можна назвати топ-4 гравці, які зібрали понад 1 000 балів в лідерборде, це:

  • Алекс (Вільям) Фоксен – 1531
  • Рок Гостіса – 1 271
  • Віктор Малиновський – 1 135
  • Артур Мартіросян – 1 093

Російськомовним професіоналам доведеться попітніти, щоб вибитися в лідери рейтингу, але на це у них є всі шанси. Якщо брати їх результати і Рока Гостіса – то вони були досить рівні під час всієї серії, тоді як Алекс Фоксен зробив істотний ривок за останні пару днів, в тому числі – виграв дві події в п'ятницю, 3 липня.

Спочатку американець став чемпіоном High Roller Club Main Event за 10 300$, в якому взяли участь 43 гравці. У фінальному хедз-апі він зустрівся з partypoker Pro Роберто Романеллі, але обіграв його буквально за 5 хвилин. Перемога принесла Фоксену 163 400$, тоді як Романеллі забрав 107 500$.

Третє місце і 68 800$ призових виграв білоруський регуляр з Німеччини Віктор Малиновський. На шляху до вершини він став не кращим противником для своїх російськомовних колег. Він вибив на 13-му місці Артура Мартиросяна, показавши кишенькових дам проти його кишенькових валетів. Потім зловив десятку на рівері з A-10 і залишив практично ні з чим Микиту Бодяковского, який вирішив зіграти по-крупному з A-J. А вже за фінальним столом Малиновський вибив Булдигіна, зігравши 3-бет олл-ін з 10-9 проти кишенькових дев'яток росіянина і отримавши заповітну 10 на рівері.

Всього в призи події потрапили 6 гравців. Баббл-боєм турніру став Стів О'Двайер, а мінімальну виплату отримав росіянин В'ячеслав Булдигін – 21 500$. Також в призах виявилися канадський профі Даніель Дворес (+30 100$ за 5-е місце) і Рок Гостіса зі Словенії (+38 700$ за 4-е місце).

Алекс Фоксен та Віктор Малиновський в High Roller Club PartyPoker

Читати також: Віктор Малиновський виграв івент High Roller Club на PartyPoker

Всього через якихось півгодини Алекс Фоксен став чемпіоном ще однієї події High Roller Club. Він виграв 6-Max Warm Up за 1 050$ і поповнив свій баланс на 20 000$. В хедз-апі цього івенту американцеві протистояв Артур Мартіросян. У якийсь момент у росіянина була перевага по фішках 4 до 1, але Алекс викрутився з цієї ситуації і в результаті забрав всі фішки в свій стек.

Алекс Фоксен та Артур Мартиросян в High Roller Club PartyPoker

Як підсумок – дві перемоги Алекса Фоксена за вечір і безперечне лідерство американця в лідерборді High Roller Club.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.