PartyPoker поліпшили мобільний додаток для МТТ-гравців

Оновлений мобільний додаток PartyPoker 2020

У мобільному додатку PartyPoker із задоволенням грають тисячі гравців. Але, в той час, як кеш-ігри, Fastforward і SPINS після великого оновлення стали доступні в портретному режимі, МТТ до недавнього часу потрібно було грати тільки тримаючи телефон у горизонтальному положенні. Тепер це змінилося.

ПатіПокер поліпшили мобільний додаток для МТТ-гравців і з останнім оновленням додали можливість грати турніри в портретному режимі, тобто тримаючи телефон в більш звичному вертикальному положенні, а не горизонтально. Це спрощує запуск МТТ на мобільному телефоні і гру в них однією рукою. Більше не потрібно переводити пристрій в ландшафтний режим і грати двома руками.

По суті ви можете здійснювати всі дії за столом за допомогою одного лише великого пальця: робити ставки, міняти розмір ставок, перемикатися між столами, адже грати можна одночасно до 4-х столів.

Читати також: PartyPoker представили новий стандарт трансляцій турнірів

Після завантаження нової програми PartyPoker для Android або iOS ви знайдете оновлене лобі, в якому набагато простіше орієнтуватися і знаходити свої улюблені МТТ.

Оновлений додаток надає гравцям МТТ нові функції. Заробляйте внутрішньоігрову валюту "Diamonds", граючи в покер на реальні гроші і витрачайте їх на різні ігрові переваги. Наприклад, їх можна використовувати, щоб кидати різні анімації в супротивників, що дозволяє взаємодіяти з іншими гравцями Partypoker і висловлювати свої думки за столами.

"Діаманти" також можна використовувати для функції Rabbit Hunt, запустивши яку ви дізнаєтеся, які карти були б здані, якби роздача була б дограна.

Встановлюйте PartyPoker на мобільному і насолоджуйтеся оновленим додатком. З ним ви зможете грати в онлайні всюди, де є доступ до мобільного інтернету і Wi-Fi.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.