PartyPoker представили новий стандарт трансляцій турнірів

PartyPoker 2020

На PartyPoker почався масштабний WPT Online із загальною гарантією 100 000 000$. Під час нього пройде 12 чемпіонських івентів і фінал кожного з них буде транслюватися з відкритими картами під звуковий супровід професійних коментаторів.

Для того, щоб провести трансляції на найвищому рівні, PartyPoker обрали в якості партнера компанію ShareHand. Ці люди справжні професіонали своєї справи і вже не перший рік займаються трансляцією живих івентів.

Англомовних любителів покеру в трансляціях порадують різними коментаторами: від Майка Секстона до Джона Інграма. Гостями трансляцій стануть справжні зірки покеру: Джейон Кун, Айзек Хекстон і Сем Тріккетт.

Читати також: Фріроли Second Chance на PartyPoker

Російськомовних глядачів також чекають трансляції з коментарями Дмитра Шахова. В гості до студії до нього прийдуть Дмитро Урбанович, Микита Бодяковський та інші. 21 липня пройде трансляція фінального столу турніру з бай-іном 3 200$ з коментарями Іллі Городецького і Дмитра Шахова.

Перед ShareHand стояло завдання зробити трансляцію онлайн-івенту максимально наближеною до трансляції живих турнірів. Для цього дизайнери компанії підготували овальний стіл і чотирьохкольорову колоду

Всі гравці будуть грати з реальним ім'ям і прізвищем, а не з ніками. Також для зручності глядачів біля кожного з них буде вказано розмір стека в ВБ і прапор країни. Під час трансляції ви будете бачити коментаторів і їх реакцію на те, що відбувається.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий