PartyPoker скасовують можливість переказу грошей між акаунтами

PartyPoker 2020

Користувачі покер-румів вже давно звикли до функції, за допомогою якої між рахунками гравців можна переводити гроші.

Нею можна скористатися практично у всіх покерних кімнатах, в тому числі і на ПатіПокер. Але в липні в цьому покер-румі відбудуться зміни і вона стане недоступною.

Один з найпопулярніших покер-румів оголосив рішення, яке по суті своїй не зможе стати популярним для гравців. ПатіПокер повідомили, що заборонять покеристам переказувати кошти між своїми акаунтами.

Дане рішення набуде чинності вже 14 липня і починаючи з цієї дати гравці більше не зможуть ні отримати гроші, ні відправити їх іншому користувачеві покер-руму. Про це покерна кімната повідомила своїм зареєстрованим гравцям в email розсилці.

Читати також: Роб Йонг запропонував срібні браслети для WSOP Online

Офіційного пояснення цього рішення від представників компанії поки що не немає. Можливо, це могло бути новою вимогою від регулятора PartyPoker: компанії ElectraWorks. Також на компанію могла натиснути урядова організація і рум скасував можливість переказу між акаунтами.

17 липня стартує найбільша серія в історії PartyPoker: WPT World Online Championship з гарантією 100 000 000$. Зауважте, що тепер ігровий рахунок можна поповнити лише одним способом: внесенням депозиту. Зробити депозит можна за допомогою різних сервісів, а у гравців найпопулярнішими є:

  • Skrill/Neteller
  • Visa/MasterCard
  • WebMoney
  • EcoPayz
  • Qiwi гаманець
  • Яндекс гроші

Останнім часом в покер-румах з'являються різні зміни: столи з іменами замість ніків, вхід через Face ID і т.д. Чи планують інші покер-руми заборонити перекази між гравцями, так як і ПатіПокер? Покаже час.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.