Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

PartyPoker скасовують можливість переказу грошей між акаунтами

PartyPoker 2020

Користувачі покер-румів вже давно звикли до функції, за допомогою якої між рахунками гравців можна переводити гроші.

Нею можна скористатися практично у всіх покерних кімнатах, в тому числі і на ПатіПокер. Але в липні в цьому покер-румі відбудуться зміни і вона стане недоступною.

Один з найпопулярніших покер-румів оголосив рішення, яке по суті своїй не зможе стати популярним для гравців. ПатіПокер повідомили, що заборонять покеристам переказувати кошти між своїми акаунтами.

Дане рішення набуде чинності вже 14 липня і починаючи з цієї дати гравці більше не зможуть ні отримати гроші, ні відправити їх іншому користувачеві покер-руму. Про це покерна кімната повідомила своїм зареєстрованим гравцям в email розсилці.

Читати також: Роб Йонг запропонував срібні браслети для WSOP Online

Офіційного пояснення цього рішення від представників компанії поки що не немає. Можливо, це могло бути новою вимогою від регулятора PartyPoker: компанії ElectraWorks. Також на компанію могла натиснути урядова організація і рум скасував можливість переказу між акаунтами.

17 липня стартує найбільша серія в історії PartyPoker: WPT World Online Championship з гарантією 100 000 000$. Зауважте, що тепер ігровий рахунок можна поповнити лише одним способом: внесенням депозиту. Зробити депозит можна за допомогою різних сервісів, а у гравців найпопулярнішими є:

  • Skrill/Neteller
  • Visa/MasterCard
  • WebMoney
  • EcoPayz
  • Qiwi гаманець
  • Яндекс гроші

Останнім часом в покер-румах з'являються різні зміни: столи з іменами замість ніків, вхід через Face ID і т.д. Чи планують інші покер-руми заборонити перекази між гравцями, так як і ПатіПокер? Покаже час.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.