Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

PartyPoker з 1 лютого заборонить у себе "стратегічні матеріали"


Топовий покер-рум PartyPoker славиться тим, що з усіх сил намагається поліпшити у своєму лобі покеру екологію, залучаючи рекреаційних гравців відсутністю можливості використання допоміжного софту.

Нещодавно стало відомо, що представники ПатіПокер вирішили ще більше посилити це правило. З 1 лютого на PartyPoker починає діяти заборона на будь-які "стратегічні матеріали" під час гри, які потенційно можуть допомогти гравцям вигравати роздачі.

Днями гравцям цього руму почали приходити листи з відповідним повідомленням про заборону подібних матеріалів.

Читати також: PartyPoker збільшили рейк для турнірів PKO

У самому листі ПатіПокер НЕ пояснили що означає "стратегічні матеріали", однак на їх сайті є чітке формулювання даного терміна.

Стратегічні матеріали – це будь-яке джерело з інструкціями і рекомендаціями, на які можна послатися під час гри. Передбачається, що без цих матеріалів гравець не зміг би грати на відповідному рівні.

Представники покер-руму підкреслили, що до таких матеріалів відноситься будь покерний графік або інформація, якої немає в розділі "MyGame" або ж "MyGame Whiz". Тобто з 1 лютого на ПатіПокер буде заборонений взагалі будь-який покерний софт, окрім PartyCaption. Якщо ж служба безпеки покер-руму виявить порушення, то вони можуть заблокувати ваш рахунок і накласти арешт на ваші кошти. Заборонено навіть створювати ярлики цього софту на робочому столі.

Проблема для російськомовного гравця у використанні "MyGame" і "MyGame Whiz" полягає в тому, що допоміжна інформація в цих розділах досить поверхнева і вся вона англійською мовою. До того ж даний розділ неможливо використовувати під час сесії.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.