PartyPoker запускає акцію Defection Party з призовим фондом 2 000 000$

Команда топового покер-руму PartyPoker активно впроваджує різноманітні акції для залучення більшої кількості гравців.

З 27 квітня на ПатіПокер стартувала акція «Запроси друга», де за запрошених вами нових гравців ви зможете отримувати додатковий грошовий рейкбек.

Але це не все весняні новинки, які підготував для вас популярний покер-рум. З 7 травня на PartyPoker запускають акцію Defection Party із загальним призовим фондом в 2 000 000$.

В рамках даного промо у вас щодня буде шанс виграти частину від загального призового фонду в одній з цих акцій:

  • Daily Challenges – щодня виконуйте спеціальні завдання від амбасадора покер-руму Кевіна Харта і отримаєте квиток на фрірол з призовим фондом в 5 000$. Завдання будуть унікальними і ґрунтуватимуться на вашій історії рук.
  • Daily Log-in – просто заходьте в лобі PartyPoker, виконайте вхід у свій обліковий запис і гарантовано отримаєте один з двох призів: квиток на фрірол з гарантією 500$ або інший приємний бонус від ПатіПокер.
  • Boosted Cashback – отримуйте додаткових 20% рейкбеку, граючи на PartyPoker в певні дні. Бонусний рейкбек буде доступний 7 травня, 4 червня і в інші дні, про які ви зможете дізнатися на сторінках покер-руму в соціальних мережах.
  • Leaderboards – як уже зрозуміло з назви, ПатіПокер вирішили продовжити щотижневий лідерборд Cash Game, і щоденні лідерборди SnG і Spins. В рамках даних лідербордів до початку червня буде розіграно 1 300 000$ призових серед найкращих гравців.

Для участі вам необхідно зареєструватися в кожному окремому промо в розділі «Акції». Всі промо Defection Party доступні з 7 травня до 4 червня 2020 року.

Рейкбек в рамках акції Boosted Cashback буде нараховано протягом доби після завершення ігрового дня. Квитки на щоденний фрірол з гарантією 500$ потрібно використати протягом двох днів.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий