PartyPoker запустив акцію із загальною сумою призових в 100 000$

PartyPoker акція

Популярний покер-рум PartyPoker з 6 січня по 2 лютого запустив акцію, у якій ви щотижня зможете вигравати грошові призи, турнірні гроші, обмінюючи їх на призові карти.

Призові карти New Year Rush

Щоб отримати призові карти, вам необхідно накопичувати бали (1 бал = 1 $ рейку). За 1 день ви можете отримати не більше 3-х карт. Для отримання першої карти необхідно заробити всього 0,2 бала. Для другої карти - 1,5 бала, а для третьої - 5 балів.

Нагороди в призових картах випадають випадково. Ви можете заробити 3 види призів: грошовий (від 0,50$ до 500$ без відіграшу), турнірні гроші (до 500 T$), бали в щотижневому лідерборді.

Читати також: Топ-теми 2019: PartyPoker заборонили HUD і змусили змінити ніки

Щотижневий лідерборд

Рейтингові очки, отримані через призові карти будуть зараховані в щотижневому лідерборді. За підсумками кожного з таких лідербордів найкращі гравці розділять між собою 10 000$ призових.

Кількість гравців, що потраплять в призи поки невідома, як і система за якою вони будуть розподілятися.

Активація призових карт

Для отримання та активації призових карт вам необхідно буде зареєструватися в акції у розділі «Promotions» у клієнті покер-руму.

Далі, накопичивши необхідну кількість балів, вам потрібно повернутися до розділу з цією акцією. Відкривши відповідну призову карту - ви моментально отримаєте свій приз.

Зверніть увагу, всі карти, що не були використані протягом доби з моменту закінчення щотижневого лідерборду будуть анульовані.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий