Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

PartyPoker збільшили рейк для турнірів PKO

Рейк на ПатіПокер

В кінці минулого тижня PartyPoker підтвердили, що рейк збільшився практично в усіх турнірах PKO. Завершився трирічний експеримент в якому ПатіПокер залишався чи не єдиним покер-румом, який стягував рейк тільки з призової частини бай-іну.

Тепер умови рейку змінилися і його будуть стягувати з тієї частини бай-іну, яка призначена для баунті-нагород за вибування гравців. Наприклад, якщо раніше в турнірах з прогресивним нокаутом за 44$ бай-ін ділився наступним чином: 20,24$ йшли в призовий фонд, 22 доларів йшли в фонд нокаутів, а в якості рейку стягується 4 відсотки: 1,76$.

Тепер буде інакше: і в призовий фонд і до фонду нокаутів йде по 20,24$, а рейк складе 10 відсотків, в разі нашого прикладу: 3,52$. Таким чином покеристи будуть платити більше рейку і отримувати менше нагород в баунті-фонд.

Читати також: Акції PartyPoker злетіли після відмови Entain продавати їх MGM Resorts

Менеджер ПатіПокер Колетт Стюарт підтвердила зміну в правилах підрахунку рейку:

«Протягом минулого року ми експериментували з стягненням таких же комісій з PKO MTT, що і з звичайних МТТ. Також реінвестували у фріроли, центроли, сателіти і численні рекламні акції. Даний тип винагороди гравців виявився більш успішним в збільшенні кількості гравців. Саме тому комісії PKO в МТТ будуть відповідати звичайним комісіям в МТТ і ми продовжимо політику реінвестиції в промо-акції, розіграші та сателіти»

Така ж схема працює і в турнірах ПокерСтарс, а в покер-румі GGпокерок ще зберігається стара схема підрахунку рейку, яка може залучити гравців. Єдиним винятком на ПатіПокер є турніри в гіпер-турбо форматі. У них, як і раніше рейк нижче, ніж в звичайних івентах.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.