PartyPoker збільшили рейк для турнірів PKO

Рейк на ПатіПокер

В кінці минулого тижня PartyPoker підтвердили, що рейк збільшився практично в усіх турнірах PKO. Завершився трирічний експеримент в якому ПатіПокер залишався чи не єдиним покер-румом, який стягував рейк тільки з призової частини бай-іну.

Тепер умови рейку змінилися і його будуть стягувати з тієї частини бай-іну, яка призначена для баунті-нагород за вибування гравців. Наприклад, якщо раніше в турнірах з прогресивним нокаутом за 44$ бай-ін ділився наступним чином: 20,24$ йшли в призовий фонд, 22 доларів йшли в фонд нокаутів, а в якості рейку стягується 4 відсотки: 1,76$.

Тепер буде інакше: і в призовий фонд і до фонду нокаутів йде по 20,24$, а рейк складе 10 відсотків, в разі нашого прикладу: 3,52$. Таким чином покеристи будуть платити більше рейку і отримувати менше нагород в баунті-фонд.

Читати також: Акції PartyPoker злетіли після відмови Entain продавати їх MGM Resorts

Менеджер ПатіПокер Колетт Стюарт підтвердила зміну в правилах підрахунку рейку:

«Протягом минулого року ми експериментували з стягненням таких же комісій з PKO MTT, що і з звичайних МТТ. Також реінвестували у фріроли, центроли, сателіти і численні рекламні акції. Даний тип винагороди гравців виявився більш успішним в збільшенні кількості гравців. Саме тому комісії PKO в МТТ будуть відповідати звичайним комісіям в МТТ і ми продовжимо політику реінвестиції в промо-акції, розіграші та сателіти»

Така ж схема працює і в турнірах ПокерСтарс, а в покер-румі GGпокерок ще зберігається стара схема підрахунку рейку, яка може залучити гравців. Єдиним винятком на ПатіПокер є турніри в гіпер-турбо форматі. У них, як і раніше рейк нижче, ніж в звичайних івентах.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.