PartyPoker знизили бай-іни в турнірах Daily Legends

Daily Legens на ПатиПокер

У вересні на ПатіПокер оновилася турнірна сітка і з'явилися нові івенти Daily Legends з різними бай-інами, починаючи від 2,20$. Їх головною особливістю є обмежена за часом пізня реєстрація і не більше одного ре-ентрі на покериста.

З 16 жовтня такі івенти будуть проходити зі зниженим бай-іном, а також в розклад додали новий недільний турнір. Івент Weekender з гарантованим призовим фондом 150 000$ став дешевше на 52$.

Вхідні дні проходять в п'ятницю, суботу, неділю, а після 15-ти рівнів по 15 хвилин все гравці, що залишилися перейдуть до фінального дня в неділю. В турнірі також проходять сателіти з бай-іном 11$, а мікролімітчіки можуть почати відбір з сателіта за 2$.

Читати також: Boosted Daily Legends: розіграш 400 000$ квитками на PartyPoker

Турнір One Shot тепер також буде проходити зі зниженим бай-іном. Якщо раніше гравці платили вступний внесок 215$, то зараз він становить 111$. При цьому гарантія залишилася колишньою: 100 000$. В цей турнір можна теж відібратися через сателіти за 11$.

Також ви можете взяти участь в міні-версії цього турніру: Mini One Shot за 11$. Всі його учасники боротимуться за гарантований призовий фонд 20 000$. Даний івент проходить по неділях і в нього можна відібратися за сателіт вартістю 1,10$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.