Патрік Леонард одночасно зіграв фрірол з турніром за 530$

Патрік Леонард 2021

Спостерігаючи за хайролерами, складно уявити, що колись всі вони починали знайомство з покером з безкоштовних турнірів. Наприклад, Патрік Леонард - амбасадор PartyPoker, якого в останній раз в безкоштовних турнірах можна було побачити на початку його кар'єри.

Але днями Леонард вирішив провести експеримент і зіграв одночасно фрірол з турніром за 530$. Амбассадор ПатіПокер грав в наступних івентах:

  1. The Tuesday 500 з бай-іном 530$ і гарантією 100 000$
  2. Фрірол WPT 500, в якому розігрувалися турнірні квитки

Було б забавно, якби Патрік Леонард виграв фрірол, але програв у турнірі за 530$. Проте, йому вдалося потрапити в призи і у фріролі, і в дорогому турнірі. В івенті за 530 доларів, Леонард зайняв 14-е місце, за що отримав 1 645$. У безкоштовному турнірі результатом досвідченого покериста стало лише 629 місце і 21 цент виграшу.

Читати також: Патрік Леонард розіграв свій виграш з лідерборду WPT у фріролі

Тривалий час Леонард йшов чіплідером у фріролі, тому після свого вильоту запостив в Твіттері картинку з сумним смайлом. У коментарях хтось із підписників покериста вирішив пожартувати і написав наступне:

«Я спостерігаю людину, яка отримала 21 цент. На що ви скаржитеся?"

Чи бували у вашому житті випадки, коли ви грали в недорогих турнірах з відомими на весь світ гравцями? Якщо так, діліться історіями в коментарях.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.