Патрік Леонард оформив дві перемоги на WCOOP 2021

Патрік Леонард 2021

Патрік Леонард показав потужний старт на серії WCOOP 2021. WCOOP почався відносно недавно, а покерист вже встиг оформити дві перемоги. На даний момент Патрік очолює загальний лідерборд серії і зупинятися не планує.

Перша перемога

У понеділок "pads1161" взяв участь в івенті з бай-іном 5 200$. Фінальний стіл британець починав з одним з найкоротших стеків, але в підсумку зумів домогтися найкращого результату.

В хедз-апі Леонарду протистояв росіянин "Black88". Учасники хедз-апу розігрували в основному дрібні банки і показували обережну гру. У ключовий роздачі турніру Патрік увійшов в гру з 7-5 і зумів зібрати на рівері трипс сімок, а у росіянина було дві пари.

Читати також: Сашу Ліу з Omaha Squad образив канадський покерист Даніель Емблтон

Після цього стек "black88" помітно схуд, а потім і зовсім став нульовим. Патрік Леонард став переможцем і за свою перемогу одержав 121 000$.

Друга перемога

Другу перемогу Патрік оформив в турнірі скромніше: з бай-іном 1 050$. Подія зібрала 70 входів і призовий фонд 70 000$ (менше, ніж призові Леонарда за попередній турнір).

Через дві години після початку турнір завершився. В івенті з дисципліни 2-7 сингл-дро Леонард отримав 20 475$ за перше місце.

WCOOP 2021 ще навіть не досяг свого екватора, а у Патріка вже дві перемоги. Чи зуміє покерист повторити успіх Коннора Дрінана і виграти 5 турнірів серії?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.