Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Патрік Леонард оформив дві перемоги на WCOOP 2021

Патрік Леонард 2021

Патрік Леонард показав потужний старт на серії WCOOP 2021. WCOOP почався відносно недавно, а покерист вже встиг оформити дві перемоги. На даний момент Патрік очолює загальний лідерборд серії і зупинятися не планує.

Перша перемога

У понеділок "pads1161" взяв участь в івенті з бай-іном 5 200$. Фінальний стіл британець починав з одним з найкоротших стеків, але в підсумку зумів домогтися найкращого результату.

В хедз-апі Леонарду протистояв росіянин "Black88". Учасники хедз-апу розігрували в основному дрібні банки і показували обережну гру. У ключовий роздачі турніру Патрік увійшов в гру з 7-5 і зумів зібрати на рівері трипс сімок, а у росіянина було дві пари.

Читати також: Сашу Ліу з Omaha Squad образив канадський покерист Даніель Емблтон

Після цього стек "black88" помітно схуд, а потім і зовсім став нульовим. Патрік Леонард став переможцем і за свою перемогу одержав 121 000$.

Друга перемога

Другу перемогу Патрік оформив в турнірі скромніше: з бай-іном 1 050$. Подія зібрала 70 входів і призовий фонд 70 000$ (менше, ніж призові Леонарда за попередній турнір).

Через дві години після початку турнір завершився. В івенті з дисципліни 2-7 сингл-дро Леонард отримав 20 475$ за перше місце.

WCOOP 2021 ще навіть не досяг свого екватора, а у Патріка вже дві перемоги. Чи зуміє покерист повторити успіх Коннора Дрінана і виграти 5 турнірів серії?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.