Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Патрік Леонард розіграв свій виграш з лідерборду WPT у фріролі

Патрік Леонард 2020

Амбасадор PartyPoker Патрік Леонард досяг чималих успіхів в онлайн-покері. Британець займає третю сходинку в списку найсильніших МТТ-гравців згідно з рейтингом PocketFives в 2020-му році.

У вересні Леонард активно гріндив турніри WPT Online на PartyPoker. В рамках цієї серії проходили лідерборди і в одному з них Патрік зайняв друге місце. Цей лідерборд називався WPT Rising Star.

Головним успіхом на WPT Леонарда стало те, що покерист вийшов за фінальний стіл Мікро Мейн Івенту і заробив 10 000$ за 8-е місце. Це дозволило йому закріпити за собою друге місце в лідерборді із загальною гарантією 25 000$ за десять місць.

Читати також: Підсумки WPT Online на PartyPoker в цифрах

За друге місце в лідерборді Леонард отримав 6 000$ призових. Всю цю суму покерист віддав на потреби фрірольщіків, а перед цим написав про свої наміри в Твіттері:

«Я зайняв друге місце в лідерборді WPT Rising Star і виграв 6 000$. Ми вирішили віддати всю цю суму гравцям і розіграти гроші в призовому фонді фріролу. У турнірі максимально можуть брати участь 10 000 гравців, а за мою голову дають баунті»

Безкоштовний турнір з призовим фондом 6 000$ пройшов вчора ввечері на ПатіПокер. Всього в ньому взяли участь 5 052 гравців, а сам Патрік Леонард завершив гру на 2 583-му місці. Покерист, який вибив Леонарда, отримав баунті за голову професіонала.

Результаты фриролла

Якщо хтось не встиг зіграти цей фрірол - не турбуйтеся. ПатіПокер проведе ще чотири аналогічних фріроли, так як 5 амбасадорів зайняли різні місця в лідербордах. Слідкуйте за анонсами на сайті Cardmates.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.