Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Патрік Леонард: «Вважаю, що турніри зі столами 9-max застаріли»

Патрік Леонард 2020

Патрік Леонард - успішний гравець і амбасадор PartyPoker. Патрік бере активну участь в покерному житті і часто проявляє ініціативу щодо інноваційних пропозицій.

У травні британський покерист висловився з приводу того, що в покері гряде велика криза. Частково амбасадор ПатіПокер мав рацію, так як турніри останніх серій в різних покер-румах ближче до кінця літа вже почали фіксувати великі оверлеї.

Читати також: PartyPoker поліпшили мобільний додаток для МТТ-гравців

В якійсь мірі завдяки Леонарду серія WPT WOC має свої особливості: турніри проходять з обмеженою можливістю повторних входів і невеликим часом пізньої реєстрації. Зараз Патрік активно виступає за ідею, згідно з якою потрібно позбутися від турнірів зі столами 9-макс.

У серпні на серії WPT WOC проходять турніри мікс-макс і Леонард виступив на підтримку коротких столів:

«Мені більше подобаються короткі столи, ніж перевантажені дев'ятьма учасниками столи. Я вважаю, що Мікс-макс і 6-макс набагато краще, ніж 8-макс. Дуже хочу скоріше спробувати свої сили в івентах мікс-макс, які відбудуться на цьому тижні. Радий, що в розкладі ПатіПокер дуже рідко можна зустріти турніри 9-макс. Більш того, я вважаю, що вони застаріли і покер-руми повинні повністю перестати проводити івенти такого формату»

Особливо вагомих доказів проти столів 9-макс Леонард не підніс. Проте, якщо більшість гравців ПатіПокер підтримає цю думку – турніри 9-макс можуть повністю зникнути з лобі PartyPoker.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.