Патрік Леонард запропонував свій варіант складу на другий сезон Game of Gold

Покерне шоу Game of Gold

Як і багато хто з нас Патрік Леонард вже став справжнім фанатом покерного шоу Game of Gold. Наразі вийшло лише п'ять з дванадцяти епізодів першого сезону, але шоу вже стало найбільш обговорюваною темою у покерному ком'юніті (і якщо ви ще не дивились, то обов'язково подивіться, тим паче що шоу доступно прямо на YouTube). Інтрига у шоу закручується і в соцмережах вже сформувались справжні фанбази тих чи інших команд або учасників проекту. Фани одних сперечаються з вболівальниками інших. Все як у популярному ТВ-шоу. 

Не дивно, що на такому фоні ніхто не сумнівається, що по закінченню першого сезону продюсери одразу приступлять до створення продовження. Саме на таку тему почав розмірковувати Леонрад і склав свій список покерних зірок, яких би він запросив на другий сезон.

Як бачимо у списку Патріка суцільні зірки: Даніель Негреану, Філ Хельмут, Філ Айві, Вікі Корен, Лів Боре. Аде також він додав до списку гостроти у вигляді: Мартіна Кабрела, який вважається одним з найтоксичнішим та скандальнішим покеристом сьогодення, Дена Білзеряна, тут усе зрозуміло, Алі Імсіровіча, якого підозрювали у шахрайстві та який улітку зізнався, що все-таки трішки читерів.

Ну а як вам заходить шоу та кого би ви покликали, якби ви були на місці продюсерів?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (1)
Україна Begu_Idu Заблокований
Заблокований

я б точно зробив відбір, щоб хоча б пару "смертних" мали можливість відібратись на шоу!

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.