Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Патрік Леонард запропонував свій варіант складу на другий сезон Game of Gold

Покерне шоу Game of Gold

Як і багато хто з нас Патрік Леонард вже став справжнім фанатом покерного шоу Game of Gold. Наразі вийшло лише п'ять з дванадцяти епізодів першого сезону, але шоу вже стало найбільш обговорюваною темою у покерному ком'юніті (і якщо ви ще не дивились, то обов'язково подивіться, тим паче що шоу доступно прямо на YouTube). Інтрига у шоу закручується і в соцмережах вже сформувались справжні фанбази тих чи інших команд або учасників проекту. Фани одних сперечаються з вболівальниками інших. Все як у популярному ТВ-шоу. 

Не дивно, що на такому фоні ніхто не сумнівається, що по закінченню першого сезону продюсери одразу приступлять до створення продовження. Саме на таку тему почав розмірковувати Леонрад і склав свій список покерних зірок, яких би він запросив на другий сезон.

Як бачимо у списку Патріка суцільні зірки: Даніель Негреану, Філ Хельмут, Філ Айві, Вікі Корен, Лів Боре. Аде також він додав до списку гостроти у вигляді: Мартіна Кабрела, який вважається одним з найтоксичнішим та скандальнішим покеристом сьогодення, Дена Білзеряна, тут усе зрозуміло, Алі Імсіровіча, якого підозрювали у шахрайстві та який улітку зізнався, що все-таки трішки читерів.

Ну а як вам заходить шоу та кого би ви покликали, якби ви були на місці продюсерів?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (1)
Україна Begu_Idu Еліта
Еліта

я б точно зробив відбір, щоб хоча б пару "смертних" мали можливість відібратись на шоу!

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.