Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Патрік Леонард здивований новим правилом WSOP

Патрік Леонард 2021

Багато покеристів схвильовані майбутнім WSOP, в зв'язку з коронавірусною ситуацією. Якщо в минулому році живу серію скасували, то в цьому - Лас Вегас зустріне гостей. Але незрозуміло яка ситуація з епідемією буде восени, тому 100% гарантії навряд чи хтось дасть.

Патріка Леонарда здивував новий пункт, який додали в правила WSOP. Про це покерист написав у своєму Твіттері:

Твіттер Патріка Леонарда

Переклад: Це правило божевільне? Дилера змінюються кожні 30 хвилин і хтось зможе сидіти від них на відстані 6 метрів? Я не уявляю як в цьому випадку уникнути хаосу на серії.

Коротко про новий пункт правил. У ньому зазначено, що організатори WSOP мають право дискваліфікувати будь-якого учасника з проблемами зі здоров'ям. В тому числі, якщо гравець перебував менш, ніж в шести метрах від людини, яка отримала позитивний тест на коронавірус.

Читати також: Кріс "Big Huni" Ханікен заробив 10 000$ на коронавірусі

Відразу ж Райан Лапланте запропонував Леонарду цікавий спір. 1 000$ проти 10 000$ Патріка на те, що жоден івент WSOP не дограють в повному складі.

Як все буде насправді невідомо. Відомо лише те, що правилам безпеки WSOP в цьому році будуть приділяти особливу увагу, щоб не поставити під загрозу зриву серію.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.