Патрік Леонард здивований новим правилом WSOP

Патрік Леонард 2021

Багато покеристів схвильовані майбутнім WSOP, в зв'язку з коронавірусною ситуацією. Якщо в минулому році живу серію скасували, то в цьому - Лас Вегас зустріне гостей. Але незрозуміло яка ситуація з епідемією буде восени, тому 100% гарантії навряд чи хтось дасть.

Патріка Леонарда здивував новий пункт, який додали в правила WSOP. Про це покерист написав у своєму Твіттері:

Твіттер Патріка Леонарда

Переклад: Це правило божевільне? Дилера змінюються кожні 30 хвилин і хтось зможе сидіти від них на відстані 6 метрів? Я не уявляю як в цьому випадку уникнути хаосу на серії.

Коротко про новий пункт правил. У ньому зазначено, що організатори WSOP мають право дискваліфікувати будь-якого учасника з проблемами зі здоров'ям. В тому числі, якщо гравець перебував менш, ніж в шести метрах від людини, яка отримала позитивний тест на коронавірус.

Читати також: Кріс "Big Huni" Ханікен заробив 10 000$ на коронавірусі

Відразу ж Райан Лапланте запропонував Леонарду цікавий спір. 1 000$ проти 10 000$ Патріка на те, що жоден івент WSOP не дограють в повному складі.

Як все буде насправді невідомо. Відомо лише те, що правилам безпеки WSOP в цьому році будуть приділяти особливу увагу, щоб не поставити під загрозу зриву серію.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.