Павло "MountainRo$e" Векслер став чемпіоном турніру Bounty Builder Series

Павло Векслер 2020

Павло Векслер показав відмінну гру в турнірі Bounty Builder Series на ПокерСтарс. Івент за 530$ зібрав 339 учасників, які боролися за загальний призовий фонд 169 500$.

З цієї суми до нагород за вибивання відносилися 84 750$ і учасники турніру активно полювали за головами один одного. В призову зону потрапили 47 гравців, але так як цей івент проходив в баунті-форматі, то були і ті, хто отримали нагороду за вибивання, але в призи не потрапили.

На стадії трьох столів гру покинули такі відомі російські гравці, як Рінат "ZapahZamazki" Ляпін і Андрій Патейчук. Рінат зупинився на 16-му місці і заробив 3 000$ призових, а Андрій обмежився 22-м місцем і виграшем 1 500$.

Читати також: Павло "MountainRo$e" Векслер зупинився за крок від перемоги на WPT

Якщо говорити про кращого нокаутера, то ним став Павло Векслер. Йому вдалося вибити найбільшу кількість учасників, так як Павло заробив 20 000$ в якості баунті (1/4 від загального фонду нагород за вибивання).

Також Павло став і переможцем цього турніру. У фінальному хедз-апі йому протистояв Джанлука "Tankanza" Сперанца. Джанлука досвідчений боєць великих турнірів на ПокерСтарс: покерист не раз ставав переможцем Мейн івент SCOOP.

Цього разу йому не вдалося покласти в свою скарбничку чергову перемогу незважаючи на те, що бажання було хоч відбавляй: Джанлука зробив 3 входи. Павло Векслер обіграв Джанлуку і посів перше місце в цьому івенті, що принесло йому 33 700$.

Результати турніру Bounty Builder Series за 530$

Bounty Builder Series за 530$

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.