Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Павло "Remi Lebo_10" Колінковський переміг в турнірі High Roller Club

Павел "Remi Lebo_10" Колинковский

Покеристи з України поряд зі своїми колегами з Росії займають призові місця в турнірах High Roller Club на PokerStars. Серед них варто виділити українця Павла Коліновського, який грає на Старз під ніком "Remi Lebo_10".

У турнірі High Roller Club Bounty Builder за 20-те місце йому вдалося заробити 1 040$ і очевидно його не задовольнив такий результат. У той же день ​​він зіграв в івенті High Roller Club Daily Supersonic, де Павло зумів потрапити у топ-3 призерів турніру і заробити за третє місце 6 450$.

Український покерист впевнено показує, що такі результати для нього не межа. Позавчора Павлу Коліновському вдалося перемогти в черговому турнірі High Roller Club вартістю 1 050$ при гарантії 35 000$. За перше місце Коліновський заробив 21 090$.

Читати також: Український депутат задекларував 100 000$ карткового боргу

Заради перемоги в подію Павлу Коліновському довелося зробити два входи, а в сам івент всього було скоєно 60 входів, яких вистачило, щоб перебити гарантію майже в два рази і сформувати призовий фонд в розмірі 60 000$.

Раннер-апом в цьому турнірі виявився покерист з Бразилії "pabritz", йому вдалося отримати виплату 13 970$. Четверте місце зайняв гравець з Росії "bukharkov777", який зробив два входи і отримав 6 100$.

Ще один покерист з Росії "CrazyLissy" з двома входами зумів посісти шосте місце і заробити невеликі призові в 2 981$.

До виплат дісталося лише шість гравців, мінімальні призові склали 2 500$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.