Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Переможцем ME BabyShark Mini Series став BabyShark

Андрій Козленко 2020

Минулого тижня в Дніпрі пройшла міні-серія BabyShark Mini Series, яка була названа на честь українського покериста і стрімера Андрія Козленка. Примітно, що чемпіоном Мейн Івенту став сам BabyShark.

Покерний фестиваль проходив в закладі Спарта і в основному був орієнтований на рекреаційних гравців. Бай-іни в турніри були більш, ніж доступні, а любителів фріролів порадували безкоштовним турніром з гарантією 15 000 гривень. Всього організатори провели 6 турнірів, а загальна гарантія серії склала 240 000 гривен.

Головною особою фестивалю став Андрій Козленко. Два роки тому йому вдалося пройти до кінця марафон з 10 доларів до 100 000 доларів на ПатіПокер. Завдяки такому підйому, а також захоплюючим стрімам Андрій почав набирати популярність серед покерних глядачів.

Читати також: Інтерв'ю з Андрієм "BabyShark14" Козленко про загальне цькування і помилки молодості

На BabyShark Mini Series українського покериста сім'я не тільки підтримувала, а й брала участь в турнірах. Наприклад, сестра Андрія, Вероніка Козленко виграла турнір за 600 гривень, за що отримала 12 000 гривень.

У Мейн івенті за 2 400 гривень зіграла дівчина Андрія. Вікторія пройшла за фінальний стіл і посіла шосте місце. Чемпіоном цього івенту став сам Андрій Козленко і ось, що він сказав після своєї перемоги:

«Мені було дуже приємно, що в Дніпро приїхало багато покеристів з різних міст. Приїхали навіть із Мінська хлопець з дівчиною, для того, щоб зіграти на цій серії. Я провів у Дніпрі класний тиждень, а в планах вже наступна серія, яка пройде ще краще»

За свою перемогу в Головній Події Андрій отримав 59 000 гривень. З огляду на те, що бай-ін в турнір становив 2 400 гривень, Андрій примножив свій внесок в 24 рази.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.