Переможцем ME BabyShark Mini Series став BabyShark

Андрій Козленко 2020

Минулого тижня в Дніпрі пройшла міні-серія BabyShark Mini Series, яка була названа на честь українського покериста і стрімера Андрія Козленка. Примітно, що чемпіоном Мейн Івенту став сам BabyShark.

Покерний фестиваль проходив в закладі Спарта і в основному був орієнтований на рекреаційних гравців. Бай-іни в турніри були більш, ніж доступні, а любителів фріролів порадували безкоштовним турніром з гарантією 15 000 гривень. Всього організатори провели 6 турнірів, а загальна гарантія серії склала 240 000 гривен.

Головною особою фестивалю став Андрій Козленко. Два роки тому йому вдалося пройти до кінця марафон з 10 доларів до 100 000 доларів на ПатіПокер. Завдяки такому підйому, а також захоплюючим стрімам Андрій почав набирати популярність серед покерних глядачів.

Читати також: Інтерв'ю з Андрієм "BabyShark14" Козленко про загальне цькування і помилки молодості

На BabyShark Mini Series українського покериста сім'я не тільки підтримувала, а й брала участь в турнірах. Наприклад, сестра Андрія, Вероніка Козленко виграла турнір за 600 гривень, за що отримала 12 000 гривень.

У Мейн івенті за 2 400 гривень зіграла дівчина Андрія. Вікторія пройшла за фінальний стіл і посіла шосте місце. Чемпіоном цього івенту став сам Андрій Козленко і ось, що він сказав після своєї перемоги:

«Мені було дуже приємно, що в Дніпро приїхало багато покеристів з різних міст. Приїхали навіть із Мінська хлопець з дівчиною, для того, щоб зіграти на цій серії. Я провів у Дніпрі класний тиждень, а в планах вже наступна серія, яка пройде ще краще»

За свою перемогу в Головній Події Андрій отримав 59 000 гривень. З огляду на те, що бай-ін в турнір становив 2 400 гривень, Андрій примножив свій внесок в 24 рази.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий