Переможцем NAPT 2023 Main Event став покерний дилер. Він заробив 268 945$ призових

Самі Бешахед - чемпіон NAPT 2023 Main Event

Американець французького походження Самі Бешахед став головним переможцем відновленого Північноамериканського покерного туру (NAPT). Саме він виграв Головний турнір серії - 1 650$ Main Event. Турнір зібрав 1 095 входів, а за фінальний стіл вийшли семеро найкращих.Після восьми годин гри чемпіоном серед них став покерний дилер зі США Самі Бешахед. У хедз-апі він переграв Джонатана Боренштейна та отримав виграш у розмірі 268 945$.

Цікаво, що частіше Бешахед звик сидіти за покерним столом на місці дилера. Адже у повсякденному житті він працює саме на такій посаді. В літку 2018 року він вирішив, що досить вивчив гру зі сторони і почав приймати участь у деяких живих турнірах. За свою п'ятирічну кар'єру він зумів заробити 941 234$ призових. А його головним успіхом до цього була перемога WSOP Circuit Dallas/Oklahoma Main Event у листопаді минулого року.

Але незважаючи на такі успіхи Бешахед усе одно не планує залишати свою роботу та переходити у покер на постійну основу:

Я не збираюсь грати у покер професійно. Усі ці стреси і даунстріки мені не цікаві. У мене є моя професія дилера, завдяки якій я так чи інакше залишають у грі. Тому одночасно сприймаю покер і як розвагу, і як професію.​

До того ж у житті новоспеченого чемпіона NAPT 2023 є і куди більш важливі справи. Як розповів сам Самі, незабаром він стане батьком, бо його дружина уже на дев’ятому місяці вагітності. Відтак солідний виграш глави сімейства зараз є більш ніж доречним.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.