Переможця EPT Prague 2022 розшукують за 30 випадків пограбувань. За кар'єру він заробив понад 1.3M$

Джордан Саккуччі чемпіон EPT Main Event Prague 2022

Канадський покерист Джордан Саккуччі рік тому став переможцем Головної події етапу EPT Prague. Ця перемога принесла йому призову виплату у розмірі - 962 162$. Але схоже, що цих грошей виявилось для нього замало. 

Днями поліція штату Онтаріо (Канада) оголосила Саккуччі та ще трьох його спільників у розшук. Їх звинувачують у 30 випадках пограбувань приватних будинків. Згідно з повідомленням поліції всього в банді приймали участь 8 чоловік, однак особи інших учасників поки встановити не вдалось. Група діяла організовано. Їхньою метою були приватні будинки в передмістях Торонто, в які вони наймалися у якості бригади будівельників або ремонтників, після чого обкрадали господарів будинків.

Канадський покерист звинувачується у 30 випадках пограбувань

21 листопада поліція провела обшук у будинках підозрюваних, де виявила та вилучила численні викрадені речі із власності жертв. Слідчі переконані, що підозрювані знають, що їх розшукують за можливі злочини тому наразі вони переховуються. 

Варто зазначити, що за даними The Hendon Mob, Сакуччі почав грати у покер з 2016 року і заробив у живих турнірах близько $1 366 000. Окрім несподіванної перемоги на EPT, він також приймав участь у турнірах WPT, де навіть посів 9-е місце у WPT Fallsview Poker Classic 2016 (27 856$ призових). 

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.