Переможець ME WCOOP: «Виграв 549 000$, але планую тримати це в секреті рік»

Победитель Мейна WCOOP

Переможець Головної Події WCOOP 2021 отримав 549 000$ за перше місце. Швед взяв участь в Мейні WCOOP з бай-іном 530$ і з самого початку виявився в топі чіпкаунту.

Читати також: Лекс Вельдхус підбив свої підсумки WCOOP 2021

Шведський покерист "festen x" не особливо розкрив своєї особистості. Більш того, в інтерв'ю PokerStars тріумфатор розповів, що цілий рік планує нікому не розповідати про цю подію:

«Я буду зберігати це в секреті від моєї родини і друзів протягом одного року. Завжди думав, що якщо виграю по-крупному, то цілий рік нікому не скажу. Я знаю те, чого не знають вони»

Деякі деталі про себе "festen x" все-таки розкрив. Йому 55 років, він живе в місті Естерсунд, Швеція. Працює в сфері фінансових послуг, допомагаючи людям отримувати допомогу і управляти своїми грошима.

Почав грати в покер понад 15 років тому, але зустріти його на ПокерСтарс можна тільки по неділях. Його улюбленими турнірами є Sunday Million, Sunday Storm і Bounty Builders.

Відсвяткувати перемогу планує теж дуже оригінально: у вересні 2022 року включить повтор фіналки своїм родичам і не буде до кінця запису говорити хто став переможцем. А ви змогли б рік не розповідати нікому про виграш півмільйона доларів?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.