Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Переможець ME WCOOP: «Виграв 549 000$, але планую тримати це в секреті рік»

Победитель Мейна WCOOP

Переможець Головної Події WCOOP 2021 отримав 549 000$ за перше місце. Швед взяв участь в Мейні WCOOP з бай-іном 530$ і з самого початку виявився в топі чіпкаунту.

Читати також: Лекс Вельдхус підбив свої підсумки WCOOP 2021

Шведський покерист "festen x" не особливо розкрив своєї особистості. Більш того, в інтерв'ю PokerStars тріумфатор розповів, що цілий рік планує нікому не розповідати про цю подію:

«Я буду зберігати це в секреті від моєї родини і друзів протягом одного року. Завжди думав, що якщо виграю по-крупному, то цілий рік нікому не скажу. Я знаю те, чого не знають вони»

Деякі деталі про себе "festen x" все-таки розкрив. Йому 55 років, він живе в місті Естерсунд, Швеція. Працює в сфері фінансових послуг, допомагаючи людям отримувати допомогу і управляти своїми грошима.

Почав грати в покер понад 15 років тому, але зустріти його на ПокерСтарс можна тільки по неділях. Його улюбленими турнірами є Sunday Million, Sunday Storm і Bounty Builders.

Відсвяткувати перемогу планує теж дуже оригінально: у вересні 2022 року включить повтор фіналки своїм родичам і не буде до кінця запису говорити хто став переможцем. А ви змогли б рік не розповідати нікому про виграш півмільйона доларів?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.