Переможець МЕ WSOPC отримає спонсорський контракт з GGпокерок

Переможець МЕ WSOPC отримає спонсорський контракт з GGпокерок

GGпокерок створили команду чемпіонів і перше місце в ній займе переможець МE Super Circuit Online Series. Бай-ін в Головну Gодію становить 525$, а гарантія - 5 000 000$.

У разі, якщо ви станете членом команди чемпіонів GGпокерок, ви отримаєте 5 цінних речей:

  • Ексклюзивний аватар
  • Статус GGPlatinum Fish Buffet (60% кешбек щотижня)
  • Значок чемпіонів команди
  • Унікальний партнерський код (заробляйте за кожного гравця, який від вас зареєструється в румі)
  • Турнірний пакет 50 000$ (включає в себе квиток в МЕ GGPoker Online Series і МЕ WSOP в Лас-Вегасі, а також МЕ WSOPE)

МЕ WSOP Super Circuit Online в розпалі

Вхід в Головну Подію WSOP Super Circuit Online вартує 525$, хоча є кілька чудових сателітів, які починаються всього з 3$, що дає шанс гравцеві з будь-яким банкролом зіграти в турнірі.

За свої 525 доларів ви отримуєте 50 000 фішок і граєте блайнди по 12 хвилин, починаючи з 125/250/30 анте. Ті з вас, хто любить приходити пізніше, можуть зробити це до кінця 16-го рівня. Доступні необмежені ре-ентрі, в той час як відкрита пізня реєстрація, тому варто спробувати накопичити кілька куль через сателіти за зниженими цінами.

Кожен з перших днів - їх залишилося більше двох десятків - закінчується після 20-го рівня. Збережіть хоча б одну фішку, щоб перейти до другого дня 30 травня. Не хвилюйтеся, якщо ви незадоволені своїм стеком, тому що вам дозволено грати стільки днів 1, скільки ви забажаєте. Однак майте на увазі, що тільки найбільший ваш стек проходить в День 2.

Читати також: На GGпокерок з'явилися турніри Spin&Gold в форматі 6-Макс

Завіса опускається в День 2, коли доходить до фінального столу з дев'ятьма гравцями. Після цього в турнірі буде тижневу перерву, а далі він відновиться о 20:00 за московським часом 5 червня, а гра за фінальним столом буде транслюватися в прямому ефірі на каналі GGPoker Twitch з відкритими картами.

Той, хто вийде з фінального столу переможцем, отримає бажане кільце WSOP Circuit, шестизначні призові і місце в команді чемпіонів. Відмінний набір, правда?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.