Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Переможець "Mega KO №3" на PokerMatch виграв 823 000₴

"Mega KO №3" на PokerMatch

О 07:26 11 квітня завершився турнір "Mega KO №3" на PokerMatch. На цей раз покер-рум заявив рекордну гарантію для українського онлайн-покеру: 10 000 000₴. Була велика загроза оверлею, але надпис в турнірному лобі свідчив: івент відбудеться в будь-якому випадку.

Оверлею уникнути не вдалося. Подія зібрала 3 412 входів і 2 438 000 гривен не вистачило для того, щоб покрити гарантію. Плюс ще 3 000 000 гривень бос казино роздав подарунками, так що учасники івенту залишилися задоволені щедрими призовими.

Читати також: "Vinni73" виграв iPhone в битві з Ольгою Єрмольчевою на ПокерМатч

За фінальним столом зіграв постійний стрімер PokerMatch: "djonidze". Його результатом стало восьме місце і виграш 95 000 гривен, а також 7 500 в якості баунті за вибивання гравців.

Хедз-ап почався під ранок, але незважаючи на втому, гравці все одно не уклали угоду. Переможцем став покерист з ніком "sanekpro", який здійснив в турнір цілих вісім входів. За перше місце чемпіон отримав 810 000 гривен призових, а також 12 500 гривень в якості баунті.

Цікавим є той факт, що раннер-ап івенту оформив на 9 вибивань більше, ніж переможець турніру. В принципі, 19 вибитих гравців є найкращим результатом серед усіх учасників події. Проте, турнір гравець з ніком "202527" виграти так і не зумів.

Результати "Mega KO №3" на PokerMatch

Результати "Mega KO №3"

Поки що не було офіційних повідомлень від ПокерМатч про проведення четвертого турніру "Mega KO", але з огляду на амбіції покер-руму, щось підказує, що гарантія буде ще більше. Слідкуйте за анонсами!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.