Перше місце в High Roller PKO – бест кеш для "adrenasphera"

Бест кеш для "adrenasphera"

В лобі PokerMatch з'явились нові регулярні івенти High Roller PKO. Турніри з бай-іном 5 500₴ проходять кожну неділю і гарантія в них складає 400 000₴.

23 квітня відбувся перший хайролерський івент з цієї серії. Подія зібрала 87 входів, що дозволило перебити гарантію на 50 000 гривень.

Сильний пас від "adrenasphera"

Ближче до фіналу в кожному турнірі завжди наступає пора складних рішень і часто вони стосуються важливого питання: скинути чи зіграти колом. Іноді відправити карти в фолд досить складно, маючи на руках потужну комбінацію.

Наприклад, як в роздачі, яку зіграв "adrenasphera". Ще на тьорні покерист зібрав фулл-хаус королів, але на рівері вирішив зіграти фолд на олл-ін свого суперника.

У своєму Телеграм-каналі "adrenasphera" запропонував підписникам спробувати зрозіміти хід його думок. Приєднуємось до цього і пропонуємо вам у коментарях написати як би ви зіграли на місці Hero і чому.

Читати також: На PokerMatch випав довгоочікуваний Cash Drop

Результати івенту

Переможцем турніру став герой роздачі з К-К: "adrenasphera". За перше місце хайролер отримав 136 000₴ призових. До речі, це бест кеш у гривні в кар'єрі регуляра.

Всього в призи потрапили 12 учасників, серед них є стрімер PokerMatch: "Djonidze". Цікаво, що не дивлячись на високий результат (третє місце), за весь турнір йому не вдалось заробити жодного баунті.

High Roller PKO

Наступної неділі відбудеться ще один High Roller PKO. ​Нагадуємо, що у подію можна відібратись за допомогою сателітів з доступними бай-інами.

Найбільший покер-рум Східної Європи
Pokerbet
США Доступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
7 видів бонусів на перший депозит
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.