Перший раунд плей-оф NHL: результати прогнозу Негреану

Перший раунд плей-оф NHL

​Плей-оф NHL зараз в самому розпалі. Тільки-но дограли перший раунд та будемо відвертими: без несподіванок не обійшлось. Всі пари другого раунду:

  • Торонто-Флорида
  • Кароліна-Нью-Джерсі
  • Вегас-Едмонтон
  • Далас-Сіетл

Читати також: Канадський хокеїст Евандер Кейн став банкрутом через свою лудоманію

Найголовніша сенсація: виліт Бостону (1-е місце регулярки). Це ті Брюінз, які в цьому році встановили рекорд регулярного сезону: 133 бали за 81 гру. Але у плей-оф не змогли пройти Флориду, яка перемогла в овертаймі під час сьомої вирішальної гри.

Також здивували Колорадо (3-е місце регулярки), яких вибив Сіетл. Крякени провели невиразний сезон і на них мало хто ставив. Але, результат на табло, і Сіетл проходить далі.

Цікавий факт про Кубок Стенлі
Цікавий факт про Кубок Стенлі

Кубок Стенлі – перехідний трофей. У кожного учасника команди переможця є право провести одну добу з кубком. Але це не стосується росіян та білорусів, яким НХЛ заборонила везти кубок на батьківщину.

Прогнози Негреану

Перед початком першого раунду Даніель дав прогнози на матчі. На його думку, далі повинні були пройти Бостон, Торонто, Айлендерс, Нью-Джерсі, Далас, Колорадо, Едмонтон та Вегас. Таким чином, Даніель помилився з вибором лише трьох команд.

В принципі Бостон, Колорадо та Айлендерс були фаворитами. В другому колі пари рівних команд і цікаво хто з них пройде далі. Команда Vegas Knights (Негреану один з її засновників) ще в обоймі.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.