Перший скандал на WSOP 2024: покериста впіймали на використанні GTOWizard під час турніру

Скандал на WSOP 2024

Жодна Світова серія не обходиться без скандалів. Не стала вийнятком й WSOP 2024. Перший скандал стався під час одного зі стартових флайтів турніру 1 000$ Mystery Millions. Один з учасників змагання зробив фотографію одного зі своїх опонентів, який у цей час використовував на своєму телефоні застосунок GTOWizard.

Ця історія миттєво стала однією з найбільш обговорюємо серед гравців та у соцмережі X. Зовсім скоро користувачі соцмережі впізнали чоловіка на фотографії. Ним виявився канадський покер-про Фредерік Норманд, який має на своєму рахунку майже 1,6 мільйона доларів призових у живих турнірах. Згодом сам Норманд підтвердив, що це саме він на фотографіях, але розкритикував їх автора за порушення його конфіденційності, а потім заявив, що відкривав GTOWizard лише для того, щоб надати доступ до програми іншому гравцеві. 

Ситуацію також прокоментував віце-директор WSOP Джекк Еффель, який підтвердив що використання будь-яких солверів порушує правила Світової серії покеру, а до Норманда будуть застосовані санкції. Що правда він зізнався, що організатори досі не придумали, як остаточно розв'язувати проблему можливості використовування програм-помічників гравцями на власних телефонах. Адже телефони є приватною власністю, а заблокувати доступ до Інтернету у казино просто не можливо. Тож поки залишається лише сподіватися на порядність самих учасників турнірів.

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (1)
Україна Pavlodar Фанат
Фанат

А що, вже правило, що під час гри не можна користуватися гаджетами, які мають бути поза столом, вже не діє?(((

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.