Октоберфест це не тільки про пиво: покер на фестивалі в Бельгії з призовим фондом 250 000€

Під час Октоберфесту пройде покерна серія з 8 турнірів

Багато кто чув про Октоберфест і майже кожний асоціює його з пивом та Німеччиною. Однак і перша і друга асоціація не є сто відсотковою істиною.

По-переше Октоберфест проходить не лише в Німеччині. Свої фестивалі, які щоправда не так популярні, проводять і інші країни. Так наприклад цього року бельгійський Октоберфест пройде в місті Намюр, який розташований за 65 кілометрів від Брюсселя.

По-друге Октоберфест це не лише пиво та ковбаски. Організатори фестивалю в Намюр вирішили, що ця подія може стати гарним приводом для гри в покер, тому влаштували покерну серію.

У рамках цієї серії організатори підготували вісім турнірів, включаючи Main Event із призовим фондом 250 000€. Бай-ін у турнірах варіюватимуться від 100€ до 600€.

Головна подія буде проходити на протязі усього Октоберфеста, який триватиме з 1 по 8 жовтня. І як і в будь-якій поважній покерній серії окрім Main Event в рамках цього івенту також заплановано і проведення турніру хайролерів та турнір у форматі Mystery Bounty.

Як видно з анонсу серія націлена вперш за все на відвідувачів фестивалю, але не виключно що вона приверне увагу і професійних гравців. Адже шанс поєднати атмосферу фестивалю, море пива та гру в покер випадає не кожен день.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.