Підсумки конкурсу "Містер ПокерМатч": чемпіонський браслет і 50 000₴

Підсумки конкурсу "Містер ПокерМатч"

У флагманському покер-румі України завершився масштабний конкурс "Містер ПокерМатч". У серпні 400 джентльменів вийшли на старт тривалого змагання, в фіналі якого переможець отримав чемпіонський браслет і 50 000 гривень.

Учасники проходили через покерні і інтелектуальні випробування, а також проявляли свої творчі здібності. У фінал вийшли шість кращих гравців за підсумками цього конкурсу.

У суперфіналі відбувся етап візиток і стрімів фіналістів. Перед початком голосування глядачів першу сходинку ділили між собою Влад "Sidkaaaa" і Василь "vds_13": у обох було по 19 балів.

Читати також: Покеристка з Харкова безкоштовно зірвала Windfall-джекпот

Глядачі голосували і їхні голоси трансформувались в додаткові бали від 1 до 6. За результатами голосування віце-чемпіонів виявилося відразу два: Євген Купчишин з Хмельницького і Олексій Сидненко з Великої Багачки. Обидва гравці отримали по 15 000₴ призових.

Перше місце, чемпіонський браслет і 50 000₴ виграв Влад Сідіхін з Харкова. "Sidkaaaa" впевнено проходив кожен етап цього конкурсу і в фіналі набрав 25 бали в підсумковій таблиці. Глядачі стрімів поставили Владу максимальний бал, що дозволило йому стати переможцем конкурсу

Амбасадори PokerMatch Альона Мироненко і Ольга Єрмольчева урочисто привітали переможця і підвели загальні підсумки конкурсу "Mister PokerMatch":

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.