По оцінкам експертів світовий ринок онлайн-покеру до 2030 року збільшиться в 2,5 рази

Експерти з компанії Research and Markets провели дослідження розвитку світового ринку онлайн-покеру і прийшли к висновку, що у 2030 році обсяг ринку становитиме 155 мільярдів доларів. По оцінкам компанії у 2022 році об'єм ринка склав майже 60 мільярдів, але прогнозується, що ринко щорічно зростатиме на 10-11%.

Основними драйверами росту експерти вважають технологічний розвиток компаній, які надають все більше послуг та залучення нових гравців до гри. Саме останній фактор є найважливішим. В дослідженні відзначається, що під час епідемії COVID-19 багато хто з звичайних людей відкрили для себе такий вид розваги, як онлайн-покер. Тепер покер переживає справжній бум розвитку: турніри оновлюють рекорди по кількості учасників і все більше країн починають легалізувати у себе онлайн-ігри та покер, пропонуючи додаткові можливості для розвитку галузі.

З точки зору технологій, гра на мобільних гаджетах залишається основним напрямком індустрії. Все більше і більше платформ зосереджуються на своїх мобільних пропозиціях, що робить участь у грі ще легшою і стимулює залучення користувачів. Інші можливості для подальшого зростання містять в собі технологію блокчейн. Це дозволяє підвищити безпеку та ефективність транзакцій. Покращені методи оплати також спрощують весь процес. 

Основним ринком для росту експерти вважають саме Європу. На другому місці по важливості є ринок США, який також показує стабільний ріст.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (1)
Україна Begu_Idu Заблокований
Заблокований

звісно, наші діти виростуть ж

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.