Податкова хоче забрати у Чемпіона ME WSOP 2010 року близько двох мільйонів доларів

Джонатан Дюамель 2020

Джонатан Дюамель став відомим після того, як виграв Мейн Івент WSOP в 2010-му році. З тих пір професійний покерист заробив ще близько 10 000 000$ і увійшов в топ-5 найбільш прибуткових гравців Канади.

Великі виграші - велика увага від податкової, що і сталося у випадку з Дюамелtv. Фіскальні служби США звинувачують Джонатана в несплаті податків на загальну суму 1 800 000$.

Аргументами p боку обвинувача стало те, що для Джонатана покер є бізнесом, який приносить великі заробітки, а саме 20 000 000$ виграшів за 10 років гри. Фіскали стверджують, що Джонатан не платить податки, а також приховує доходи від підписання спонсорських контрактів.

Читати також: Джонатан Дюамель – насильник?

Податкові служби можна зрозуміти, адже покер є єдиним джерелом доходу Дюамеля. Канадський гравець проводить за столом покеру більше 40 годин на тиждень, а також вкладає великі інвестиції в гру. Тому складно назвати покер для Дюамеля рекреаційним заняттям, яке не обкладається податками в Канаді.

У свою чергу Джонатан заявляє, що всі його виграші в покері це лише удача і збіг обставин. Покерист додає, що ніякої спеціальної освіти для цієї роботи він не отримував, а грав лише за інтуїції і віддавав все на волю фортуни.

Також Дюамель стверджує, що виконав всі свої податкові зобов'язання. У 2010-му році після отримання 9 000 000$ за перемогу в Мейн івент WSOP більше половини від виграшу віддав в якості податків державі. З приводу інших виграшів і податків з них Джонатан поки що нічого не сказав. Якщо справі додадуть великий хід, то вже в березні можуть початися судові розгляди.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.