Подвійні винагороди в акції Double Trouble на RIO Poker

Double Trouble Week

Run It Once Poker пропонує своїм гравцям взяти участь у тижні подвійних винагород Double Trouble. Починаючи з понеділка, 13 липня, і до 19 липня грошові винагороди Legends подвоюються.

За умовами постійної програми заохочень Legends на Run It Once гравці отримують до 75% рейкбеку щотижня. Протягом тижня з 13 по 19 липня всі вони будуть отримувати вдвічі більше грошей завдяки Double Trouble Week.

Нові депозитери отримають до 134% рейкбеку

Ті, хто зроблять перший депозит на RIO Poker, отримають додаткові грошові винагороди від 100% привітального бонусу. Нові депозитери також можуть заробити до 134% рейкбеку в акційний тиждень.

Наприклад, нові депозитери, які досягли рівня Легенди, отримують 134% рейкбеку в Double Splash the Pot і 104% рейкбеку в усі години, що залишилися. Ті, хто знаходяться на найнижчому рівні (Clubs) отримують 100% рейкбек в Double Splash the Pot і 70% в усі години, що залишилися.

Як працює 100% грошовий бонус

Протягом Double Trouble Week всі нагороди Легенд автоматично будуть коштувати вдвічі більше їх стандартного значення! Гравці зможуть стежити за їх прогресом прямо в покерному клієнті.

Наприклад, якщо гравець досягає 5-го рівня Hearts в звичайних умовах, він бачить, що за тиждень отримав грошову винагороду в розмірі 100 євро. Під час цієї акції гравці, які досягли 5-го рівня Hearts, побачать, що вони заробили грошову винагороду в розмірі 200 євро!

Як працює Windows Double STP

Специфіка нагород така ж, як і у Splash the Pot, за винятком того, що буде видаватися 60% рейкбек на столи замість звичайного 30% рейкбеку. Акція діє в наступні години:

  • 08:00–10:00
  • 14:00–16:00
  • 20:00–22:00
  • 02:00–04 00

Як отримувати винагороду

Програма Legends працює щотижня, з понеділка (03:00) до неділі (2:59). Платежі за програмою Legends будуть зараховані на рахунки гравців протягом 48 годин після закінчення тижня, і цей платіж буде включати в себе всі винагороди за Double Trouble.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.