Покер-рум Дугласа Полка «The Lodge» змінить життя одного з гравців, подарувавши йому 100 000$ готівкою

Покер-рум відомого хайролера Дугласа Полка «The Lodge» проведе одну з наймасштабніших покерних акцій в Техасі

​У найкрупнішому наземному покер-румі Остіна «The Lodge» (Техас) проведуть безпрецедентну акцію – у перший день Нового року випадковим чином один із гравців отримає 100 000$ готівкою. Як відомо, співзасновниками популярного місця для кеш-ігор є покерні професіонали Дуглас Полк, Ендрю Нім та Бред Оуен.

Акція стартує з першого грудня – протягом наступного місяця щогодини за покерними столами серед активних гравців будуть рандомно розігруватися квитки для участі у головному розіграші 100 000$. Першого січня життя одного з учасників промо від «The Lodge» зміниться завдяки цілій купі грошей.

За словами Дага Полка, ніякого додаткового рейку на час проведення акції стягуватися не буде.​

«Ми сподіваємося, що компенсуємо всі витрати за рахунок розширення бізнесу, тому не нав'язуємо жодних додаткових витрат учасникам розіграшу», – каже засновник популярного покерного ресурсу Upswing Poker.

Покер-рум вже називає цю акцію «найкрупнішою в історії Техасу». З цим важко не погодитися, адже по суті, це буде одним із наймасштабніших розіграшів джекпоту без бед-біту, що коли-небудь проводився у наземних румах США.

«Я вважаю, що багато промо-акцій від румів мають дуже складні умови, за ними важко слідкувати. У нас все буде просто», – розповідає Полк.

The Lodge вважається одним із найкращих місць для проведення кеш-ігор та турнірів у Техасі. З того часу, як майже два роки тому Полк, Нім та Оуен заснували цей покер-рум, він набув великої популярності – цілком можливо, що у майбутньому тут проводитимуться деякі з подій великих покерних серій.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.