Покер-руми мережі iPoker йдуть з ринку Білорусі в кінці серпняОстаннім часом найбільші покерні мережі намагаються піти з сірих ринків, щоб підвищити свою репутацію в тих країнах, де онлайн-покер абсолютно легальний.

Влада Білорусі останнім часом активно блокують роботу онлайн-румів, хоч і сфера офлайн-покеру в країні поки що легальна.

Таким чином, відома і популярна покерна мережа iPoker, в орбіту якої входять такі покер-руми як Guts Poker, Betsafe, RedStar Poker вирішила покинути ринок Білорусі.

Читати також: Покер-руми мережі iPoker впровадили у себе вбудований HUD

За попередніми даними мережа iPoker йде з гемблінгового ринку Білорусі 27-го серпня і всі вищезгадані покер-руми з цього дня припиняють приймати гравців з цієї країни.

Покеристам з Білорусі не варто турбуватися за свої рахунки в покер-румах, адже всі кошти вони зможуть зняти й після 27-го числа. І все ж, для гри в покер білорусам доведеться шукати іншу покерну мережу.

Таке рішення з боку iPoker може бути не остаточним, адже раніше один з покер-румів мережі (Guts Poker) вже припиняв свою роботу в Україні, а потім знову став приймати у себе українських гравців. І все ж, з огляду на економічну та політичну ситуацію в країні – перспектив на це явно менше.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.