Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Покер-руми мережі MPN остаточно перейшли в iPoker


Днями ми писали, що європейський покер-рум Best Poker цього літа перейде в мережу iPoker.

Даний покер-рум далеко не останній з тих, що переходять під егіду цієї покерної мережі. Нещодавно стало відомо, що покерна мережа MPN припинить своє існування 19 травня 2020 року.

Позавчора мережу Microgaming Power Network остаточно закрилася, а практично всі її покер-руми перейшли до iPoker.

З даними переходом погодилися не всі покер-руми мережі MPN. Наприклад, британський покер-рум 32Red Poker припинив своє існування разом з MPN, а представники цього руму порекомендували своїм гравцям перейти до Unibet Poker.

Перехід покер-румів MPN до мережі iPoker є гарною новиною для гравців з України. До цього переходу покеристи, які проживають на території України не могли грати на RedStar Poker, який був одним з найбільших покер-румів мережі MPN.

Завдяки останнім змінам, кожен охочий гравець з України зможе зіграти в даному покер-румі. Окрім РедСтар Покер гравців з України став приймати ще один колишній покер-рум мережі MPN під назвою Guts Poker.

Сам перехід був досить безболісним для гравців. Усім покеристам ще на початку травня повернули їх рейк, зібраний для Bad Beat Jackpot та Fish Party Jackpots.

Керівництво мережі iPoker не приховує своїх планів стати найбільшою покерной мережею в світі. До недавніх пір дана мережа займала 11-те місце серед покерних мереж за величиною кеш-трафіку. Очевидно, що останнє поповнення новими румами істотно збільшить цей показник.

Тим не менш, не будемо забувати, що недавно мережу iPoker покинув Ladbrokes Poker і перейшов в мережу Party.Bwin. Туди ж ще на початку року з мережі iPoker пішов Coral Poker.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.