Покер у світі: в Австралії пройшов рекордний WPT Prime, в Канаді розіграли перстні WSOP

Покер у світі: від Gold Coast до WSOP Circuit

В покер продовжують грати в усіх куточках світу. Ми вже писали про екзотичну серію у Нігерії та про піщаний покер у Марокко. Тепер настала черга розповісти й про інші цікаві події у світі.

Почнемо з далекої Австралії, де турнірний покер переживає новий бум після часів ковіду. Днями там відбувся турнір WPT Prime Gold Coast Championship, який за три стартових флайти зібрав 1 395 заявок на вхід, що зробило турнір найбільшим в історії в цьому регіоні. При цьому бай-ін у змагання становив солідні 1 280$. Таким чином призовий фонд турніру сягнув позначки у 1 611 811$. Переможцем став маловідомий новачок зі Швейцарії Лоренц Шолхорн. Згідно з даними порталу Hendon Mob Лоренц грає в покер з 2022 року і мав до цього моменту лише два ITM на загальну суму 3 162$. Але перемога у WPT Prime Gold Coast Championship принесла йому одразу 257 729$ призових.

Тим часом на іншому боці планети, а саме в Канаді, завершився Main Event місцевої серії WSOP Circuit. Подія з бай-іном в 1 700$ зібрала 1 660 входів, а переможцем став ветеран з десятирічним досвідом у покері Дастін Мелансон. Як зізнався сам Дастін після гри, перед стартом хедз-апу він дуже сильно нервував, але заспокоїтись йому допоміг поцілунок від коханої дружини, яка вболівала за нього упродовж всього турніру. Як виявилось це поцілунок приніс подружжю 339 770$ призових, які Мелансон отримав за перше місце. 

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.